S níže uvedenými stránkami momentálně spolupracuji. Můžete zde najít řadu zajímavých rad a informací.

Pražská nezisková organizace, která již od roku 2004 nabízí pomocnou ruku biologickým i pěstounským rodinám, které si se svými těžkostmi nevědí samy rady. Pod svými křídly sdružuje několik jedinečných služeb, jako je pomoc pěstounům nebo projekt Kámoš, který se zaměřuje na pomoc znevýhodněným dětem nebo rodinám v obtížné situaci formou doučování a trávení volného času s osobními asistenty.

 

logo-sance-detemTento internetový portál poskytuje odborné informace problematiky ohrožených dětí v ČR. Články, které jsou zde publikovány, jsou určeny rodinám s dětmi a dalším lidem, kteří potřebují poradit nebo se zorientovat v problémové situaci, kterou právě řeší.

 

logo-sbarvouvenNový jedinečný projekt zaměřený na podporu a radu všem, kteří řeší nějaké problémy spojedné s homosexualitou, coming-outem a dalšími tématy spojenými s LGBT problematikou. Projekt nabízí možnost spojit se s lidmi, kteří si již coming-outem a podobnými situacemi prošli a v bezpečném prostředí s nimi o tom mluvit.

 

Posláním sdružení Mimo domov, založeného v roce 2007, je pomoci dětem vyrůstajícím v dětských domovech. Organizace již od roku 2007 pravidelně organizuje festival Out of Home, určený dětem z dětských domovů. Přináší malým účastníkům spoustu emotivních zážitků – týmové soutěžení, setkání s osobnostmi uměleckého a sportovního světa, exhibice, atrakce a živé koncerty, motivace, vítězství, ale i prohry a také příležitost naučit se s nimi vypořádat. Oslovuje veřejnost a zprostředkovává integraci dětí z dětských domovů do společnosti.