S níže uvedenými stránkami momentálně spolupracuji. Můžete zde najít řadu zajímavých rad a informací.

Pražská nezisková organizace, která již od roku 2004 nabízí pomocnou ruku biologickým i pěstounským rodinám, které si se svými těžkostmi nevědí samy rady. Pod svými křídly sdružuje několik jedinečných služeb, jako je pomoc pěstounům nebo projekt Kámoš, který se zaměřuje na pomoc znevýhodněným dětem nebo rodinám v obtížné situaci formou doučování a trávení volného času s osobními asistenty.

http://www.barevnysvetdeti.cz

logo-sance-detemTento internetový portál poskytuje odborné informace problematiky ohrožených dětí v ČR. Články, které jsou zde publikovány, jsou určeny rodinám s dětmi a dalším lidem, kteří potřebují poradit nebo se zorientovat v problémové situaci, kterou právě řeší.

http://www.sancedetem.cz

logo-sbarvouvenNový jedinečný projekt zaměřený na podporu a radu všem, kteří řeší nějaké problémy spojedné s homosexualitou, coming-outem a dalšími tématy spojenými s LGBT problematikou. Projekt nabízí možnost spojit se s lidmi, kteří si již coming-outem a podobnými situacemi prošli a v bezpečném prostředí s nimi o tom mluvit.

http://www.sbarvouven.cz

Mimo domov je nevládní nezisková organizace, která vznikla v roce 2008 a zaměřuje se na systémové zlepšení péče o ohrožené děti. V roce 2019 spustila projekt Sociální Inkubátor, který nabídne komplexní služby dětem ve věku 15+ zaměřené na úspěšný start do dospělosti. Mimo domov klade důraz na síťování a propojování aktérů, které s ohroženými dětmi a dospívajícími pracují a zároveň volá po komunikaci mezi neziskovými organizacemi a zákonodárci.

http://www.mimodomov.cz

Posláním Sociální kliniky je poskytovat kvalitní terapeutické služby lidem, kteří se nacházejí v náročné životní situaci a nemohou si tyto služby z finančních důvodů dovolit. Přesto na sobě chtějí pracovat, hledají změnu a uvědomují si díl své zodpovědnosti.

http://www.socialniklinika.cz